Pokazy laserowe

Gdyby tak móc ujrzeć muzykę, dźwięki. Z pewnością byłoby doświadczenie nie z tej ziemi.

Niemożliwe? Nie dla nas. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Teatr na niebie

 

Tworzymy spektakularne widowiska, które są połączeniem światła laserów i energetyzującej muzyki. Mocne, czyste i silne promienie laserowe tworzą na niebie różnorodne, kolorowe kształty. Poprzez synchronizację wielobarwnych obrazów w przestrzeni i odpowiednich dźwięków powstaje spektakl, który przenosi widza w zupełnie inny świat. Jest to forma odzwierciedlenia muzyki na kolor, obraz i kształt.

Pokazy laserowe to rodzaj sztuki nowoczesnej, która zachwyci najbardziej wymagającą publiczność. W rzędach naszego zespołu działają wybitni graficy, którzy dzięki swojej wyobraźni i kreatywności tworzą oszałamiające pokazy. Ich mozolna i cierpliwa praca pozwala przenieść najbardziej wymagające grafiki z monitora komputerowego na niebo. Realistyczne i ujmujące obrazy są owocem zamiłowania do perfekcyjności i precyzji. Tłem spektaklu jest indywidualnie dobrana i skomponowana muzyka. Całość rozgrywa się według szczegółowo przygotowanego scenariusza. Pokazy laserowe wykonane przez PYROSILESIA przeniosą każdego w inny wymiar i pozostaną na długo w pamięci.

Jako jedni z nielicznych tworzymy autorskie scenariusze na specjalne zamówienie zamawiającego, dobieramy indywidualny podkład muzyczny. W ten sposób powstaje dzieło, które jest spełnieniem wszystkich wyobrażeń.

 

Pokazy laserowe

 

Największa dawka adrenaliny

 

Opcja PREMIUM to widowisko, które połączy pokazy laserowe i pokazy pirotechniczne. Tak przygotowana wizualizacja przyprawi o „gęsią skórkę” największego twardziela. Aranżacja wybuchów, festiwal kolorów, kaskady iskier, a do tego teatr realistycznej i ożywionej grafiki na niebie, to przeżycie na miarę The Best Of Life. A to wszystko w oprawie muzyki, przy której widownia odpłynie w podróż życia.

Tego się nie da zapomnieć!

Pokazy laserowe

 

Niewielkie wymogi, a efekt kosmiczny

 

Pokaz laserowy to multimedialne show, które daje możliwość podziwiania wspaniałych wizualizacji w miejscach zabudowanych, zaludnionych i w centrach miasta. Laser Show to oszałamiający spektakl, który może być wystawiany na małej powierzchni np. w ogrodach, parkach.

Bez odgłosów wybuchów, bez zapachu siarki, bez efektu spalania, bezpieczny dla otoczenia.

Pokaz laserowy to idealna propozycja na:

  • sylwester,
  • specjalne uroczystości miejskie,
  • imprezy firmowe,
  • wernisaże,
  • wydarzenia artystyczne – koncerty, festiwale, jubileusze, gale,
  • studniówki,
  • święta państwowe,
  • uroczystości weselne.

 

Sięgnij po nowoczesną technologię jaką jest widowisko LASER SHOW!

 

Dla Ciebie otworzymy niebo!


Zadzwoń, napisz, zarezerwuj termin i targuj się o RABAT!


Chcieć to móc!