O nas

Pirotechnika Silesia – przenieś się w świat magii i ognia, który rozpala emocje!

Od 1998 roku pod szyldem firmy Efekt Chełm zabarwiamy nocne niebo, tworząc niespotykane pokazy fajerwerków. Teraz czas na nasz oddział na Śląsku. PyroSilesia zachęca do współpracy – choć strzelamy sztucznymi ogniami, wywołujemy autentyczne emocje!

Z wielką ochotą i swobodą urozmaicimy i wzbogacimy organizowane przez Państwa sylwestry, festiwale, festyny miejskie, jubileusze, wesela, otwarcia sklepów, święta i inne imprezy masowe. Nabiorą one zupełnie innych kolorów i wypełnią się fascynującymi dźwiękami, a ich uczestnicy przeżyją fantastyczne show, którego estetyczne i emocjonalne walory zapamiętają na długo.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Dysponujemy nie tylko ponad 20-letnim doświadczeniem, ale również zaawansowanym systemem sterowania, dzięki któremu nasze pokazy to wspólna gra światła i dźwięku. Proponujemy artystyczne widowisko, bez szablonów, a ze stuprocentowym poziomem bezpieczeństwa.

Każdy z ponad 2000 dotychczas przeprowadzonych pokazów pirotechnicznych był obsługiwany przez naszych przeszkolonych w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia specjalistów. Legitymujemy się koncesją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na obrót i magazynowanie materiałów wybuchowych. Wszystkie nasze pokazy ubezpieczone są od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 2 500 000 złotych.

Dokumenty i certyfikaty

Gwarantujemy uśmiech, zachwyt i gęsią skórkę wszystkich uczestników naszych widowisk. Zapraszamy do kontaktu!