Weselne pokazy

Weselne pokazy pirotechniczne i laserowe

 

Jako specjaliści od wywoływania efektu „WOW” i syndromu „zjeżone włosy i zaparty dech w piersiach” bardzo cieszymy się mogąc uczestniczyć w ważnych uroczystościach w Państwa życiu. Szczycimy się 20-letnim doświadczeniem w wykonywaniu ogromnych i zjawiskowych imprez plenerowych, w których główną rolę pełnią pokaz sztucznych ogni lub pirotechnika sceniczna, a także pokaz laserowy. Niemniej jednak śluby i wesela to te eventy, które cieszą nas najbardziej. Zakochana Ona i zakochany On, wpatrzeni w siebie i w swoją przyszłość, podekscytowani goście i muzyka rodem z karnawału w Rio – to tylko niektóre powody dla których PYROSILESIA ceni sobie przyjęcia weselne. Najważniejszym jest zorganizowanie wybuchowego wejścia w nowy rozdział życia Młodej Pary. Pokazy pirotechniczne na weselu lub pokazy laserowe na weselu są tak atrakcyjne i niebanalne, jak pierwszy taniec Młodej Pary. Tańczyć Was nie nauczymy, ale zapewnimy dawkę mocnych wrażeń.

Katowice 1 str.

 

Ten dzień jest wyjątkowy i my to wiemy

 

Drodzy przyszli Małżonkowie, jeśli chcecie zaakcentować swój wieczór w sposób nietuzinkowy i długo zapadający w pamięć, to świetnie trafiliście. Specjalnie dla Was stworzymy niepowtarzalny scenariusz z Waszą ulubioną muzyką w tle, w ramach którego pokaz sztucznych ogni bądź pokaz laserów na weselu, będzie niczym aktor drugoplanowy w
sztuce weselnej.

Wyobraźcie sobie: Wasz pocałunek na tle złotych migoczących komet, pierwsza wspólna droga usłana srebrnymi snopami iskier lub Wasze imiona na niebie wyrzeźbione laserem. Was ogranicza tylko wyobraźnia. My zajmiemy się całą resztą.

Pokaz pirotechniczny, pokaz fajerwerków to opcja wystrzałowa, natomiast Laser Show jest przedstawieniem, które nie wymaga zachowania strefy bezpieczeństwa, jest ciche, a jego nieograniczone efekty przyprawią każdego o „gęsią skórkę” – koniecznie zobacz zakładka „Pokaz laserowy”.

 

 

Sprezentuj dawkę emocji Młodej Parze

 

Pokaz fajerwerków, czy pokaz laserowy to także wspaniały, niezapomniany i wystrzałowy prezent na nową drogę życia dla przyszłych małżonków od rodziców, przyjaciół czy rodzeństwa. Taki podarunek przyniesie na twarz Młodych zachwyt, uśmiech i z pewnością zaskoczenie.

Tego się nie da zapomnieć!

 

Sprezentujemy Wam RABAT!

 

Na początek wspólnych dni PYROSILESIA ma dla Nowożeńców podarunek. Zarezerwuj wcześniej termin swojego pokazu i odbierz swój RABAT!

 

Do wyboru masz trzy genialne opcje pokazu:

 • Dla amatorów iskier i wybuchów – sztuczne ognie, fajerwerki i pirotechnika naziemna.
 • Dla lubiących kolorowe i realistyczne grafiki na niebie – pokaz laserowy, który przeniesie Was i gości w inny wymiar, z którego trudno będzie wrócić.
 • Dla fanów super mocnych wrażeń opcja PREMIUM – laser i pirotechnika jako mąż i żona.

 

Nie zwlekaj. Zadzwoń 505 405 441

 

PYROSILESIA to:

 • Scenariusz i rozmach przedstawienia na miarę wszystkich marzeń.
 • Pokaz pirotechniczny na wesele, pokaz laserowy na weselu dostosowany do charakteru przyjęcia i pory dnia.
 • Różnorodność wystrzałów i układów graficznych w perfekcyjnie zaplanowanym show.
 • Fajerwerki na wesele oraz fajerwerki na ślub w ciekawych aranżacjach.
 • Niepowtarzalna, wyraźna kolorystyka rozbłysków i oryginalne efekty specjalne.
 • Mocne i wyraźne grafiki laserowe w precyzyjnych i realistycznych obrazach.
 • Kreatywne podejście i indywidualne doradztwo doświadczonych pirotechników z zacięciem artystycznym.
 • najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas pokazu.

 

Skontaktuj się z nami! Razem ustalimy szczegóły
specjalnej oferty – tylko dla Ciebie.

 

Przykładowe propozycje fajerwerków na wesele


zdjecieweselne1

Para Młoda na tle złotych migoczących komet – taka kompozycja z nami jest możliwa!

zdjecieweselne2

Droga usłana srebrnymi snopami iskier – pirotechnika naziemna.

zdjecieweselne3

Widok na jeden z wielu efektów używanych przez nas do głównej części pokazu.


Zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie prezentujemy nasze przykładowe widowiska. Poniżej zamieszczamy wybrane filmy przedstawiające organizowane przez nas fajerwerki na wesele. Dziękujemy za udostępnienie.

   

   

   

   

Pokazy sztucznych ogni – fajerwerki na wesele – PyroSilesia.pl

   

Decydując się na współpracę z naszą firmą korzystają Państwo z indywidualnej oferty pokazu sztucznych ogni na wesele przygotowywanej przez profesjonalistów. Ofertę dostosowujemy do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Jesteśmy w stanie spełnić różne wymagania przyszłych małżonków.

Zapraszamy do kontaktu, aby poznać propozycję pokazu i jego cenę.

Warto zainwestować w to fantastyczne przeżycie!