Muzyka ma znaczenie

Podczas pokazów korzystamy z profesjonalnego, komputerowego systemu Explode, który znacznie poszerza dostępny arsenał środków i rozwiązań, a także zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa. W razie nieprzychylnych warunków pogodowych możemy bowiem w łatwy sposób – jednym kliknięciem – zastopować widowisko.

6.

System sterowania pokazem Explode sprawia także, że pokaz jest płynniejszy, gdyż zapewnia nieustanną kontrolę nad materiałem i pozwala na przykład na zdalne odpalenie ładunków rezerwowych. Jest to przydatna opcja w sytuacjach, gdy następują nieprzewidziane, losowe dziury czasowe, w trakcie których widownia może czuć się zniecierpliwiona czy znudzona. Pirotechnika Silesia jest zawsze przygotowana na podobne zdarzenia.

Inną interesującą funkcją systemu Explode jest możliwość doskonałej synchronizacji z wybranym materiałem muzycznym. Dzięki muzyce możemy wpłynąć na większą liczbę zmysłów, a to, przy odpowiednim rozlokowaniu akcentów, pozwala na wystąpienie większej liczby doznań. Podkład muzyczny jest przez nas uprzednio przygotowywany i montowany, tak by perfekcyjnie współgrał z podniebną, wizualną gratką.

Zamawiając w Pirotechnika Silesia pokaz sztucznych ogni, możesz wykorzystać nasz polot artystyczny do kreacji widowiska zsynchronizowanego z Twoimi ulubionymi piosenkami. Wpleciemy je w scenariusz pokazu, co sprawi, że będzie on jeszcze efektowniejszy. Skontaktuj się z nami!

Comments are closed.