Mistrzowski pokaz pirotechniczny

Głównym zadaniem organizatora pokazu sztucznych ogni jest doprowadzenie do zachwytu zebraną publiczność. Nie jest to rzecz prosta i z pewnością wykonanie tego zadania nie może opierać się o jałowe wystrzeliwanie w niebo jak największej liczby fajerwerków. Niestety, bardzo często właśnie do tego sprowadzają się pokazy i trudno takie szablonowe rozwiązania nazwać widowiskiem. Widowisko ma grać na emocjach i przez długi czas oddziaływać na wiele zmysłów, czasem nawet opowiadać pewne historie.

7. wstep
7. rozwiniecie
7. final

Nasze pokazy są widowiskami, ponieważ prezentujemy na rozgwieżdżonym niebie przemyślane, zamknięte kompozycje pirotechniczne – zamiast pustej utylizacji jak największej liczby materiałów. Dzielimy je zatem na wstęp, rozwinięcie i zakończenie, a każdy z tych segmentów zawsze ma swoje uzasadnienie i jest niezbędny dla wywołania wśród publiczności autentycznych emocji.

5.

Mistrzowski pokaz fajerwerków to także maksymalne wykorzystanie atutów strefy pirotechnicznej, czyli miejsca, w którym odbywa się pokaz, a które staje się przez moment swoistą sceną teatralną. Dlatego, zanim obmyślimy – wspólnie z Państwem – koncepcję pokazu, dokonujemy dokładnego rekonesansu terenu i zastanawiamy się, w jaki sposób najlepiej wykorzystać jego zalety.

3.

Pirotechnika Silesia gwarantuje, że zorganizowane przez nas widowiska będą niezapomnianym przeżyciem dla uczestników pokazów, a co za tym idzie również dla organizatorów. Wykorzystujemy jedynie profesjonalne, drobiazgowo wyselekcjonowane ładunki wybuchowe, które są nam dostarczane przez wielu importerów. Oznacza to, że zakres obsługiwanych przez nas efektów jest niezwykle szeroki.

1.

Comments are closed.